سربازی

" va و dod سابقه طولانی هم‌کاری با یکدیگر دارند تا اطمینان حاصل کنند که سربازان قدیمی و خدمات وظیفه فعال بالاترین سطح خدمات بهداشتی و خدماتی را در جوامع محلی که زندگی می‌کنند دریافت کنند . سینتیا مک کل , مدیر شبکه و شبکه مراقبت بهداشتی در طی مراسم افتتاحیه گفت : " این شرکت , بین va و dod , تعهد مستمر ما را برای مراقبت از همه کسانی که خدمت می‌کنیم , نشان می‌دهد . "

" ما همچنین برای طراحی و ساخت این درمانگاه فوق‌العاده برای خدمت به سربازان قدیمی مان در این جامعه سال‌ها تلاش خواهیم کرد . " "

تسهیلات فوت مربع جدید , مکانی مدرن , راحت و راحت برای سربازان قدیمی خواهد بود تا مراقبت‌های لازم را دریافت کنند .

ماری آنتوانت , فرمانده منطقه لویی ویل , در طی سخنان خود گفت : " این قطعا ً وسیله‌ای برای مراقبت از مردم و مردمی است که ما از سربازان قدیمی خود مراقبت می‌کنیم . " من امروز به عنوان یک عضو فعال خدمت در این لباس هستم , اما یک روز یکی از آن افرادی خواهم بود که قادر خواهند بود از امکاناتی مانند این استفاده کنند . "

این پروژه در حدود شش جریب زمین در مجاورت کلینیک بهداشت ارتش ایرلند قرار دارد که به طور کامل به اتمام می‌رسد و برای باز کردن جامعه ناکس در اوایل ماه مارس برنامه‌ریزی شده‌است . هر دو تاسیسات برای جایگزینی بیمارستان محلی ارتش ایرلند در پست ساخته شده‌اند که قرار است در سال ۲۰۰۵ تخریب شود .

مدیر پروژه منطقه لویی ویل گفت : " این پروژه‌ها تاریخ مراقبت‌های پزشکی متخصص را در قلعه ناکس برای سال‌ها ادامه خواهند داد . " " ما مفتخریم که به ارائه این پروژه‌ها در کنار کمک به سربازان قدیمی و خانواده‌هایشان کمک کنیم .

سه شهردار خروج برای حمایت از جامعه " فورت ناکس " مفتخر شدند .

نویسنده : " فورت ناکس "

برگر برگر , شهردار لندن , با جایزه " فورت ناکس ", از " فورت ناکس " , فرمانده پادگان شهر " فورت ناکس " , به نام " فورت ناکس " , فرماندار نظامی " فورت ناکس " , ارائه شده‌است .

" مایک ویور " ( مایک ویور ) , شهردار شهر " فورت ناکس " , در شهر " فورت ناکس " , فرمانده پادگان " فورت ناکس " , در شهر " فورت ناکس " .

ویلیام بلیک شهردار تاک گروو با جایزه " فورت ناکس " , جایزه " فورت ناکس " , که توسط تیم فرماندهی پادگان " فورت ناکس " در پایگاه فرماندهی نظامی " فورت ناکس " تهیه شده‌است , ارائه شده‌است .

" فورت ناکس " در اواسط ماه دسامبر , سه شهردار شهرستان هاردین که به طور مداوم از نصب در طی سال‌ها حمایت کرده‌اند , افتخار کردند .

برگر برگر , شهردار لندن , مایک برگر , شهردار " مایک ناکس " و شهردار تاک گروو , " فورت ناکس " , به خاطر سال‌ها خدمت اختصاص‌داده‌شده به جوامع خود و هم‌کاری با جامعه " فورت ناکس " , جایزه " فورت ناکس " را اعطا کردند .

هر یک از مقامات منتخب در هفته‌های آتی از خدمات عمومی خارج خواهند شد

در اغلب مواقع , تعداد محدودی از افسران ایمنی در داخل واحدها وجود دارد تا تمام کسانی که به آن نیاز دارند را آموزش دهند . او هر چه آسیب‌ها و حوادث را متحمل شود , رهبران را به ایفای نقش فعال در اطمینان از خطرات ذاتی در حین آموزش برای کاهش آن‌ها ترغیب می‌کند .

" آن‌ها باید برای به حداقل رساندن حوادث کار کنند . زمانی که در حال آموزش دادن افراد هستید , ممکن است نزدیک باشد . هنوز هیچ راهی وجود ندارد که آن همه سرباز را آنجا قرار دهید و بگویید " هی , بیا قطار ! . " " " " " " " " " " " " " اما " " " " " " " "


منبع سایت سربازی

[ بازدید : 1 ]

[ جمعه 21 دی 1397 ] 15:09 ] [ حسین بی ]

[ ]

خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]