سربازی

مسابقات تست آمادگی رزمی ارتش در فورت رایلی , کانزاس

توسط گیل پارسونز , فورت رایلی , دادستان عمومی

یک تیم آموزش سیار از پایگاه فورت جکسون به فورت رایلی , کن آمد . < number > ۱ < / number > .

در " فورت رایلی ", " فورت رایلی " یک سورتمه دو پوندی را به عنوان بخشی از مسابقه تست تناسب اندام ارتش در " فورت رایلی " در فورت رایلی , کن . تیمی از مربیان " فورت جکسون " از " فورت جکسون " , سه روز از کلاس درس و کلاس درس خواندن در میانه غربی در مورد نحوه اجرا , درجه‌بندی و آموزش دیگران برای ارزیابی برنامه آموزشی استفاده کردند .

فورت رایلی , کان . - - اجرای آزمون تناسب اندام ارتش - راهی برای برقراری ارتباط بهتر با آمادگی جنگی برای همه سربازان - در مرحله آزمایش می‌دانی است . مربیان شایستگی اصلی یاد می‌گیرند که آزمایش جدید شامل چه چیزی است و چگونه آن را درجه‌بندی کند .

یک تیم آموزش سیار از فورت جکسون , کارولینای جنوبی , برای آموزش دادن به سربازان برای آموزش سربازان در واحدهای خود , به فورت رایلی یورش برد .

جیسون سیگل , مهندس نیروی کار و رئیس برنامه آموزش و آزمایش آمادگی سربازی و برنامه آموزش سربازان با نیروی مشترک ارتش , هنگ پیاده زره‌پوش , گروه رزمی پیاده‌نظام و پیاده‌نظام نیروی هوایی , گفت : " آن‌ها به افسران معینی آموزش می‌دهند که می‌توانند به ادامه این کار ادامه دهند . "

او گفت که در حالی که سربازان از همه واحدهای قلعه رایلی در دوره آموزشی حضور داشتند , بیشتر آن‌ها از گردان مسلح ارتش , هنگ پیاده , هنگ پیاده و گردان پیاده‌نظام و گردان پلیس ضد ارتش بودند . آن‌ها دو گردان در سراسر ارتش هستند که برای شرکت در آزمایش انتخاب شده‌اند .

در اولین روز کامل آموزش , تیم او ۵ مربی را آموزش داد .

بیلان کربن گفت : " برای بیشتر آن‌ها , آن‌ها مربیان تناسب اندام هستند , بنابراین آن‌ها به دوره شایستگی اصلی تبدیل شده‌اند . " " ما آن‌ها را در مورد نحوه اداره آن‌ها آموزش می‌دهیم . آن‌ها دانش عمیق ‌تری در مورد چگونگی راه‌اندازی خطوط , چگونگی درست درجه و چگونگی آموزش سطح به دو , دریافت می‌کنند . "

در روز دوم آموزش , سه مربی سطح - دو مربی را درجه‌بندی کردند در حالی که تیم بالو پنج مربی مشاهده کرد تا مطمئن شود که به درستی درجه‌بندی شده‌اند . سه گروه نیز به دو گروه تقسیم شدند .

در روز سوم , سطح یک مربی وارد شد ; در حالی که دو مربی , آن‌ها را درجه‌بندی می‌کردند , در حالی که سطح هر دو گروه آزمون را انجام می‌دادند .

او گفت که تیم آموزش ۵ " بسیار مهم " بود . "

او گفت : " این مدرسه فرم مناسب و استانداردسازی معیارهای درجه‌بندی را آموزش می‌دهد . "

" در اصل , وقتی همه چیز را مشخص می‌کردند , اطلاعات کمی بود . اما حالا , آن‌ها دستی واقعی دارند . حالا , برش و خشک‌شده . "

این آموزش همچنین به سربازان اجازه داد تا برای اولین بار این کار را انجام دهند و توانایی فردی خود را بسنجند . پزشکان عمومی گفتند که آن‌ها " موفقیت نسبی " داشتند . "

او گفت : " من فکر می‌کنم این یکی از چیزهایی است که باید چندین بار آن را انتخاب کنید تا کاملا ً درک کنید که بهترین روش‌ها و روش‌ها برای آن چیست . "

دسترسی به تجهیزات مورد نیاز برای تست , چالشی را برای افراد و واحدها ارائه خواهد کرد . آزمایش تناسب اندام ارتش به تجهیزات اضافی نیاز ندارد .

او گفت : " این برنامه با وزن و دارو و این‌جور چیزها همراه است . " " این امر مستلزم یک نیاز و معیارهای جدید , بار مالی و نیز پرسنل حمایتی است که در کنار آن قرار خواهند گرفت . "

علاوه بر آموزش سربازان در این آزمایش , به عنوان تیم ۵ و سایر تیم‌های آموزشی از گردان‌های تحت آزمایش , آن‌ها اطلاعات جمع‌آوری می‌کنند .

"


منبع سایت سربازی

[ بازدید : 1 ]

[ جمعه 21 دی 1397 ] 15:04 ] [ حسین بی ]

[ ]

خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]